Exclusieve Member meeting bij de PAN
Op donderdag 6 november krijgen members exclusieve toegang tot PAN Amsterdam in de RAI. De kunst- en designbeurs brengt een breed aanbod van oude meesters tot hedendaags design en biedt een inspirerende inkijk in de kunstmarkt. Read more
Speciaal voor onze members is er donderdag 6 november exclusieve toegang tot PAN Amsterdam in de RAI. De kunst- en designbeurs brengt een breed aanbod van oude meesters tot hedendaags design en biedt een inspirerende inkijk in de kunstmarkt. We starten met een gezellige borrel, waarna we een exclusieve rondleiding krijgen over de beurs. Meer info volgt.
PAN Amsterdam huist van zondag 2 november tot en met zondag 9 november in de RAI op het Europaplein. Met 125 deelnemende galeries in 21 categorieën biedt deze 38ste editie meer diversiteit dan ooit. Het aanbod varieert van beeldende tot decoratieve en van oude tot hedendaagse kunst: naast oude meesters, Aziatische prenten en 19e-eeuws antiek zijn er klokken, munten, posters, glas, design, horloges, zilver, iconen, comic art en nog veel meer. Splinter Chabot ontwierp het campagnebeeld van dit jaar, er is aandacht voor Japanse kunstvormen en de Museum Spotlight gaat dit keer naar het Kröller-Müller Museum, dat een van zijn topstukken meebrengt voor een plek op de beursvloer.